60 514 - Poznań
ul. Szamarzewskiego 1
tel.: 61 8433 777

biuro@globalhouse.pl  • Twoje zajęcia będą prowadzić wysoko wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy - Polacy i cudzoziemcy (native - speakers). Oprócz dyplomu uniwersyteckiego posiadają również międzynarodowe kwalifikacje nauczycielskie takie jak CELTA i DELTA, wydane przez Uniwersytet Cambridge. Oni po prostu uczą na światowym poziomie, w przyjaznej i niepowtarzalnej atmosferze. Ich profesjonalizm i ciekawa osobowość są gwarancją Twojego sukcesu.
  • Native speakers
    Oprócz Polaków zajęcia prowadzą również lektorzy z Wielkiej Brytanii, dla których angielski jest językiem ojczystym (native speaker). Dzięki nim poznajesz żywy język i przełamujesz bariery komunikacyjne. Zaznajamiasz się przy tym również z kulturą kraju, z którego pochodzi nauczyciel. Wyrabiasz w sobie poczucie równorzędnego partnerstwa. Pomoże Ci to osiągnąć sukces w świecie, ponieważ mówisz i rozumiesz bez granic.
  • Nadzór metodyczny
    Ciebie sprawdza nauczyciel, a metodyk nadzoruje Twojego lektora. To sprawia, że poziom nauczania staje się coraz wyższy.
  • Metody nauczania
    Nauczając kładziemy nacisk na praktyczne używanie języka, tak aby każdy z uczestników kursu "mówił i rozumiał bez granic". Nasi lektorzy pomogą Ci przełamać barierę językową i zacząć myśleć w języku obcym. Już od najniższych poziomów będziesz mówić w języku obcym. Wybieramy najskuteczniejsze metody komunikatywne, nowoczesne programy i podręczniki oraz środki audio-wizualne. Dbamy o Twój aktywny udział w zajęciach oraz o prawidłowy rozwój wszystkich umiejętności językowych. Regularnie sprawdzamy Twoje postępy. Dwa razy w roku otrzymasz raport studenta wraz ze wskazówkami dotyczącymi dalszej nauki.

home

wysoka pozycja w rankingach
Najlepsze szkoły językowe

Przyjdź do nas - sprawdź poziom swoich umiejętności językowych, wybierz odpowiedni dla siebie kurs i ucz się z nami!

Chcesz sie zapisac na kurs? Wypenij krótki formularz...

Dogodna lokalizacja

5 minut pieszo od Kaponiery
5 minut pieszo od Mostu Teatralnego
2 minuty pieszo od Rynku Jeżyckiego
Dogodny dojazd tramwajem lub autobusem


Najpopularniejsze kursy

Kursy egzaminacyjne FCE
Kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego i matury
Kursy dla początkujących z hiszpańskiego

   Home Lektorzy Zapisy i testy Certyfikaty  Ceny  | Kontakt  | Poleć nasz serwis Aplikacje Mobilne